Bratislava,
26
November
2014
|
19:18
Europe/Berlin

Regus otvára v Bratislave druhé centrum

„Trendy smerujúce k väčšej mobilite a tlak na znižovanie nákladov generujú dopyt po pracoviskách, ktoré sa dajú prenajať na mesiac, dva dni v týždni alebo napríklad iba na hodinu a pritom poskytujú aj malej firme profesionálne zázemie veľkých spoločností,“ povedal Karel Pelan, riaditeľ Regus pre Českú republiku a Slovensko. „Naša spoločnosť takéto vybavené kancelárie ponúka, pričom poskytuje podnikateľom a podnikom potrebný komfort a reálnu finančnú hodnotu, pretože platí len za skutočne využité služby a nie za nevyužité priestory.“
Karel Pelan

Otvorením kancelárií v Apollo Business Centre reaguje Regus na Slovensku na silný dopyt po kompletne vybavených pracoviskách s profesionálnym zázemím

BRATISLAVA – 26. novembra 2014  - Regus, globálny poskytovateľ pracovísk, otvoril v Bratislave v poradí už druhé biznis centrum. Nové kancelárie umiestnené v Apollo Business Centre poskytnú slovenským firmám a podnikateľom ďalšiu možnosť využívať príležitosti na flexibilnú prácu a na rast podnikania. Otvorenie ďalšieho centra Regus na Slovensku s 35 vybavenými kanceláriami a 3 zasadacími miestnosťami je dôsledkom zvyšujúceho sa zákazníckeho dopytu.

Podľa tohtoročného prieskumu, ktorý sa uskutočnil medzi slovenskými zákazníkmi spoločnosti Regus, ľudia očakávajú od svojho ideálneho pracovného miesta profesionálne IT zázemie a moderný vzhľad. Podľa prieskumu sú v prvom rade dôležité dostupné a spoľahlivé informačné a komunikačné technológie (89 %), ďalej miesto zaručujúce bezpečnosť ich vecí (64 %) a moderný vzhľad pracovného prostredia (62 %). Pre viac než 40 % respondentov sú tiež dôležité profesionálne a spoľahlivé recepčné služby.

Regus ponúka pracoviská poskytujúce podnikateľom a firmám potrebnú flexibilitu, ako s ohľadom na potreby ich ďalšieho rastu, tak na potreby redukcie kancelárske plochy. Predstavujú alternatívu ako pre tých, ktorí sa už nechcú dlhodobo viazať, tak napríklad aj pre tých, ktorí namiesto obchodných schôdzok v kaviarňach a hľadajú reprezentatívne priestory so službami na vysokej úrovni. Kancelárie v Apollo Centre, ktoré dopĺňajú prvé otvorené centrum Regus v Bratislava City Centre, poskytujú potrebné profesionálne zázemie vrátane poštových, telefónnych a administratívnych služieb za primeranú cenu.

„Vybrali sme si spoločnosť Regus, pretože dodáva takú flexibilitu a kvalitu, ktorú potrebujeme na poskytovanie top služieb pre našich zákazníkov,“ povedal Rastislav Kulich, country manager spoločnosti Google Slovensko. „Na Slovensku je mnoho mladých talentovaných ľudí a ak ich chceme získať, musíme im umožniť pracovať v kreatívnom prostredí s moderným zázemím a špičkovými službami. V Regus centre Bratislava sa nám podarilo vytvoriť jedny z najkrajších Google kancelárii na svete. Pružnosť a ochota vedenia Regusu nám v tom mimoriadne pomohla!“

Boilerplate

O spoločnosti Regus

Spoločnosť Regus je globálny poskytovateľ pracovných priestorov. Sieť tvorená viac ako 2 000 obchodnými centrami v 104 krajinách poskytuje pohodlné, vysokokvalitné a plne vybavené pracovné priestory, či už ich potrebujete na pár minút alebo rokov. Spoločnosti ako napríklad Google, Toshiba a GlaxoSmithKline si vybrali služby spoločnosti Regus, aby mohli pracovať flexibilne a zvýšili úspešnosť svojho obchodu.

Kľúčom k flexibilnej práci je pohodlie, a preto je spoločnosť Regus k dispozícii kdekoľvek ju jej 1,5 miliónov členov potrebuje – v centrách miest, na predmestiach, v obchodných centrách a maloobchodných predajniach, na železničných staniciach, na čerpacích staniciach na diaľniciach, ktoré poskytujú služby pre cestujúcich a dokonca i v spoločenských centrách. Spoločnosť Regus bola založená v roku 1989 v belgickom Bruseli, jej centrála je v Luxemburgu a je zapísaná na Londýnskej burze cenných papierov. Na Slovensku sa nachádzajú dve biznis centrá spoločnosti Regus v Bratislave. Viac informácií o spoločnosti možno nájsť na www.regus.sk.